OR-SAM

Gıda İşleme Tesisi

Şirketimizin gıda işleme tesisi, 14.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş olup 6400 metrekare kapalı üretim alanına sahiptir. Aynı zamanda 1600 metrekare soğuk hava depoları, 700 metrekare paketleme alanı ve 2000 metrekarelik üretim alanını içeren geniş bir alana yayılmıştır. Üretim planlamalarımızı ve değerli müşterilerimizin taleplerine göre şekillendirebileceğimiz 1600 metrekare kapalı rezerv alanımız da bulunmaktadır.

incir
Home
Home
Home
Home
Home
Or-Sam

Dünya Standartlarında Üretim

Tesisimiz, dünya standartlarında üretim kapasitesi ile, mükemmel kalite, sürdürülebilirlik ve gıda güvenliği ilkelerine olan bağlılığımızı yansıtmaktadır. Sürdürülebilirlik ve çevresel sorumluluğumuzu benimseyerek karbon ayak izimizi minimuma indirgemek ve çevreye olan sorumluluğumuzu yerine getirmek için güneş enerjisi panelleri ve doğalgazlı buhar kazanları gibi yenilikçi teknolojilere yatırım yapmaktayız.

OR-SAM

Global Kalite ve Güvenlik Standartları

Tesisimiz, dünya genelinde tanınan kalite ve güvenlik standartlarına tam uyumluluk gösterir. Ürünlerimizin ve süreçlerimizin her aşamasında titiz bir kalite kontrolü uygularız, böylece
müşterilerimize mükemmel ve güvenilir ürünler sunarız. Ayrıca, hammadde tedariğinde GlobalGAP ve İyi Tarım gibi prestijli sertifikalara sahibiz, bu da ürünlerimizin yüksek kalite ve güvenlik standartlarına uygun olduğunun bir göstergesidir.

OR-SAM

Ürün Çeşitliliği ve İnovasyon

Tesisimiz, özel olarak tasarlanmış IQF (Individual Quick Freezing) ve Kurutma Fırınları gibi son teknoloji ekipmanları kullanarak meyve ve sebzeleri işler. Bu modern teknolojiler sayesinde, ürünlerimizin doğal tazeliğini ve besin değerini en üst düzeye çıkarırız. Müşterilerimize daha fazla çeşitlilik sunmak için sürekli olarak yenilik ve teknolojiye yatırım yapmamız, lezzet ve kalite standartlarımızı en üst seviyede tutmamıza yardımcı olur

İşbirliği ve Tedarik Zinciri Entegrasyonu

Ayrıca, bölgesel çiftçileri sözleşmeli tarıma dahil ederek, katma değer zincirimizin bir parçası halinegetirmeyi amaçlıyoruz. Hedefimiz, tüm dünya müşterilerimize kaliteli, sürdürülebilir ve güvenliişlenmiş gıdaları sunarak gıda endüstrisinde liderlik yapmaktır.
Gıda işleme tesisi, dünya standartlarında üretim kapasitesi ile uluslararası pazarda saygın birkonumda bulunur. Daha fazla bilgi almak ve işbirliği fırsatları hakkında görüşmek için lütfen bizimle iletişime geçin.